Sekretariát riaditeľa

Oddelenie ekonomiky a prevádzky
Jozeková Michaela, Mgr. - zástupca riaditeľa, vedúci oddelenia, personalista, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
A
damčík Tomáš, Mgr., PhD. - projektový manažér, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Čičalová Anna – lektor, Kaštieľ Radoľa
Hnidková Darina – kultúrny manažér, hlavný lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Markechová Zuzana, Mgr. - kultúrno-propagačný manažér, muzeológ, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mravcová Anna – správca komisonálneho predaja, pokladník, skladník, lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mravcová Marta – upratovačka
Zbončák Alojz – výstavný technik, správca budov, vodič

Pracovisko dejín vied a techniky, Dokumentačné centrum lesných železníc
Husárik Daniel, Mgr. - historik, Kaštieľ Radoľa, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.k

Vlastivedné múzeum, Krásno nad Kysucou
Buchta Adam, Mgr. – vedúci oddelenia, historik, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mičicová Zuzana, Mgr. – dokumentátor, lektor Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Oddelenie spoločenských vied a
fondov
Krkošková Martina, Mgr. - reštaurátor, výtvarník, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Liščák Marián, PhDr., PhD. - historik, Kaštieľ Radoľa, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Skanzen Vychylovka

Berešová Janka – vedúca správy, sprievodca, lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Bardáč Ján - brzdár
Dorčiak Martin - pochôdzkár
Ficková Mária - lektor, pokladník
Griga Jozef – rušňovodič