Sekretariát riaditeľa

Oddelenie ekonomiky a prevádzky
Adamčík Tomáš, Mgr., PhD. – projektový manažér, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Čičalová Anna – lektor
Hnidková Darina – kultúrny manažér, lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Jozeková Michaela, Mgr. – zástupca riaditeľa, vedúci oddelenia, personalista, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Markechová Zuzana, Mgr. – kultúrno-propagačný manažér, muzeológ, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mravcová Anna – správca komisonálneho predaja, pokladník, skladník, lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mravcová Marta – upratovačka
Zbončák Alojz – výstavný technik, správca budov, vodič

Pracovisko dejín vied a techniky, Dokumentačné centrum lesných železníc

Vlastivedné múzeum, Krásno nad Kysucou
Buchta Adam, Mgr. – vedúci oddelenia, historik, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mičicová Zuzana, Mgr. – dokumentátor, lektor Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Oddelenie spoločenských vied a
fondov
Krkošková Martina, Mgr. – reštaurátor, výtvarník, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Ondrová Petra, Mgr. – reštaurátor, výtvarník, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Skanzen Vychylovka
Berešová Janka – prednosta stanice, sprievodca, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Bardáč Ján – brzdár
Dorčiak Martin – pochôdzkár
Ficková Mária – lektor, pokladník
Griga Jozef – rušňovodič
Hroš Ján, Ing. – zodpovedný zástupca pre riadenie a kontrolu prevádzkovania dráhy
Kupková Adela, Bc. – vedúci oddelenia, správca areálu, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Koleno Pavol – strážnik
Koleno Slavomír – rušňovodič