Vlastivedné múzeum v Krásne nad Kysucou

Expozícia KYSUCKÁ ODYSEA: Od pravekých ľudí po astronautov, prezentuje dejiny Kysúc od najstarších lovcov mamutov cez vek Juraja Turzu až po storočie kozmických letov. Nevšedným príbehom Kysuckej odysey Vás prevedie interaktívny audiovizuálny sprievodca.

vlastivedne muzeum kysucka odysea m

kysucka odysea09Vlastivedné múzeum v Krásne nad Kysucou Vás srdečne pozýva na prehliadku novej stálej expozície KYSUCKÁ ODYSEA: Od pravekých ľudí po astronautov, ktorá je sprístupnená pre verejnosť od 4. septembra 2017.

cesta do stredu zeme01Navštívte tajuplné zemské hlbiny po stopách diela Julesa Verna a jeho filmovej adaptácie. Expozícia Kysuckého múzea poskytuje základnú orientáciu v záhadnom svete minerálov pomocou systematickej geologickej zbierky.