Vážení návštevníci!

Historická lesná úvraťová železnica do odvolania nebude premávať,

otvorené je Múzeum kysuckej dediny a to od 9,00 do 17,00 (nepretržite pondelok - nedeľa).

O sprístupnení Historickej lesnej úvraťovej železnice budeme informovať návštevníkov na našej webovej stránke a sociálnych sieťach.

V Múzeu kysuckej dediny je k dispozícii nový terminál na zakúpenie vstupeniek platobnou kartou.

* * *

Vlastivedné múzeum v Krásne nad Kysucou bude od 25. mája dočasne, z technických príčin (oprava strechy), zatvorené. O znovuotvorení vás budeme včas informovať.

Sprístupnený je Kaštieľ Radoľa a aj výstava Keď sme boli deti v sídle Kysuckého múzea v Čadci.

Výstava stavebnice lega Svet farebných kociek, ktorá mala byť v Kysuckom múzeu v Čadci, je pre situáciu ohľadom koronavírusu zrušená!

Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na vašu návštevu.