VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

Kysucké múzeum

Moyzesova 50

022 01 Čadca

o b s a d z u j e

Voľné pracovné miesto:  PR hovorca, marketing, reklama

Miesto výkonu: Kysucké múzeum, Moyzesova 50, 022 01 Čadca

Ponúkaný plat (brutto): v zmysle zákona 553/2003 Z.z.

platová trieda 6, stupeň podľa rokov praxe, minimálne mzdové nároky 757,50 €,

Pracovný čas: 5 dňový pracovný týždeň (37,5hod./týždeň  - pondelok až piatok)

Predpokladaný termín nástupu: 01.07.2021

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Benefity:

       -  stravovanie formou Callio elektronickej poukážky,

       -  DDS - doplnkové dôchodkové  sporenie,

       -  dovolenka nad rámec Zákonníka práce,

       -  rekreačný príspevok v zmysle legislatívy,

       -  pohodový pracovný kolektív,

       -  možnosť pracovného pomeru na dobu neurčitú,

       -  možnosť doškolenia v prípade nutnosti doplnenia odbornej spôsobilosti,

       -  možnosť pracovať v chránenej krajinnej oblasti s národnými kultúrnymi pamiatkami.

Požiadavky:

        - VŠ II. stupňa, marketingová komunikácia, masmediálna komunikácia,

        - aktívna znalosť jedného cudzieho jazyka,

        - práca s PC, Internetom, komunikačnými kanálmi,

        - programové zručnosti: Word, Excel, Outlook, Corel

Osobnostné predpoklady:

      -  samostatnosť, zodpovednosť, kreatívnosť,

      - organizačné schopnosti,

      - reprezentatívne vystupovanie,

      - vynikajúce komunikačné schopnosti,

      - schopnosť manažovať svoj čas v prospech záujmov organizácie,

      - prehľad v aktuálnych trendoch PR a marketingu,

      - schopnosť proaktívne vyhľadávať marketingové a PR príležitosti,

      - schopnosť a flexibilita s komplexným riešením marketingovej a PR komunikácie,

       - schopnosť viesť kampane PR prostredníctvom všetkých typov sociálnych sietí,

       - skúsenosť s implementáciou a vyhodnocovaním kampaní so zameraním na   dosiahnutie výstupov,

       - vodičský preukaz skupiny B podmienkou

Pracovná náplň:

      - zabezpečenie informačných, publicistických a tlačových vzťahov zamestnávateľa k verejnosti a k hromadným oznamovacím prostriedkom,

      - vybudovanie jednotného vizuálu a imidžu Kysuckého múzea,

      - vyhľadávanie sponzorských príležitostí na všetky aktivity Kysuckého múzea

     - zabezpečenie prieskumu trhov o spotrebiteľskom správaní potencionálnych návštevníkov expozícií múzea,

     - tvorivé spracúvanie masmediálnej politiky a koordinovanie výstupov k verejnosti,

     - zodpovednosť za aktualizáciu obsahu internetu v sekcii internetovej komunikácie,

     - spolupráca s agentúrami, cestovnými kanceláriami,

      - hľadanie ďalších možností zlepšenia firemnej kultúry v oblasti komunikácie,

      - budovanie pozitívnej pozície múzea vo vzťahu k verejnosti

      - udržovanie dobrých vzťahov so zástupcami médií a laickou verejnosťou,

      - príprava propagačných článkov, tlačových správ, prejavov,

      - oficiálne odpovedanie na otázky zástupcov médií.

INFORMÁCIE O ORGANIZÁCIÍ

Kysucké múzeum je špecializované regionálne kultúrne zariadenie so zameraním na cieľavedomé zhromažďovanie, ochranu, vedecké a odborné spracovávanie a sprístupňovanie hmotných dokladov so zameraním na múzejnú dokumentáciu vývoja prírody a spoločnosti, vedy a techniky, kultúry a umenia na území Kysúc, od prvých stôp osídlenia až po súčasnosť.

Pôsobí ako príspevková organizácia Žilinského samosprávneho kraja, ktorá má v správe Kysucké múzeum

Vlastivedné múzeum v Krásne nad Kysucou

Kaštieľ Radoľa

Múzeum kysuckej dediny

Historickú lesnú úvraťovú železnicu

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

kultúra

Počet zamestnancov

do 52 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte do 25.6.2021  na adresu: Kysucké múzeum, Moyzesova 50, 022 01 Čadca, email.: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Výberové konanie sa uskutoční 29.6.2021.

Na výberové konanie budú prizvaní uchádzači spĺňajúci požiadavky  na ponúkané pracovné miesto.