VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

Kysucké múzeum

Moyzesova 50

022 01 Čadca

o b s a d z u j e

Voľné pracovné miesto:  upratovačka

Miesto výkonu: Kysucké múzeum, Moyzesova 50, 022 01 Čadca

Ponúkaný plat (brutto): v zmysle zákona 553/2003 Z.z.

platová trieda 1, stupeň podľa rokov praxe, minimálne mzdové nároky 249,20 €,

Pracovný čas: 3 dňový pracovný týždeň (15 hod./týždeň)

Predpokladaný termín nástupu: 04.09.2021 (dohodou možný nástup aj skôr)

Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok 40%  (3x/týždeň po 5hodín)

Benefity:

       -  stravovanie formou Callio elektronickej poukážky,

       -  DDS - doplnkové dôchodkové  sporenie,

       -  dovolenka nad rámec Zákonníka práce,

       -  rekreačný príspevok v zmysle legislatívy,

       -  pohodový pracovný kolektív,

       -  možnosť pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Požiadavky:

      - ukončené základné vzdelanie a vyššie

      - zodpovednosť

      - dochvíľnosť

      - slušnosť

       - poriadkumilovnosť.

Pracovná náplň:

      -     bežné upratovanie vrátane vynášania odpadov, čistenie vysávačom a dezinfekcie sociálnych zariadení, čistenie okien bez ich rozobratia, interiérov, exteriérov alebo   výmena záclon, závesov, ometanie pavučín

      -     utieranie prachu zo zariadení,

      -     umývanie podláh: kancelárie, spoločné priestory, chodby, schodište, terasy,

      -     udržiavanie poriadku v okolí kontajnera.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte do 25.06.2021  na adresu: Kysucké múzeum, Moyzesova 50, 022 01 Čadca, email.: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Výberové konanie sa uskutoční 29.06.2021. Na výberové konanie budú prizvaní uchádzači spĺňajúci požiadavky  na ponúkané pracovné miesto.