Sekretariát riaditeľa
Jesenský Miloš, MVDr. PhD. riaditeľ múzea, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Oddelenie ekonomiky a prevádzky
Jozeková Michaela, Mgr. – zástupca riaditeľa, vedúci oddelenia, personalista, mzdár, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Čičalová Anna – lektor
Hnidková Darina – kultúrny manažér, lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Markechová Zuzana, Mgr. – kultúrno-propagačný manažér, muzeológ, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mičicová Zuzana, Mgr. – dokumentátor, lektor Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mravcová Anna – správca komisionálneho predaja, pokladník, skladník, lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mravcová Marta – upratovačka
Zbončák Alojz – výstavný technik, správca budov, vodič

Oddelenie spoločenských vied a fondov
Adamčík Tomáš, Mgr., PhD. – historik, projektový manažér, vedúci oddelenia spoločenských vied a fondov, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Jesenská Kubicová Zuzana – konzervátor, fotograf Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Krkošková Martina, Mgr. – reštaurátor, výtvarník, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Ondrová Petra, Mgr. – reštaurátor, výtvarník, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Skanzen Vychylovka
Kupková Adela, Bc. – vedúci oddelenia, správca areálu, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Berešová Janka – prednosta stanice, sprievodca, lektor, brzdár Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Dorčiak Martin – pochôdzkár
Ficková Mária – lektor, pokladník, sprievodca, brzdár
Griga Jozef – rušňovodič, brzdár, údržbár
Hroš Ján, Ing. – zodpovedný zástupca pre riadenie a kontrolu prevádzkovania dráhy