expozícia 695 rokov fotoKysucké múzeum pozýva všetkých svojich priaznivcov dňa 29. júla o 16.00 hod. do Kaštieľa Radoľa na komentovanú prehliadku expozície „695 rokov – cesta dejinami,“ spojenú s prednáškou k histórii Kysuckého Nového Mesta, zameranú najmä na 17. storočie. Príďte si vypočuť doposiaľ nepublikované informácie o živote tohto mestečka, zoznámte sa so Suňogovcami a v komornej atmosfére diskutujte s historičkou múzea Mgr. Andreou Paráčovou.

29.07.2021

Vstupné: 3 eurá dospelý, 1,50 eura deti a seniori. Treba sa objednať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., na t. č. 041/4212505 alebo pod príspevkom o prednáške publikovanom na Facebooku. Počet miest je obmedzený.
Tešíme sa na Vás!
expozícia 695 rokov komentovaná prehliadka