VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

Kysucké múzeum

Moyzesova 50

022 01 Čadca

o b s a d z u j e

Voľné pracovné miesto: Ekonóm

Miesto výkonu: Kysucké múzeum, Moyzesova 50, 022 01 Čadca

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaný plat (brutto): v zmysle zákona 553/2003 Z.z., podľa prílohy č. 1 k nariadeniu vlády SR č. 220/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Pracovný čas: 5 dňový pracovný týždeň (37,5hod./týždeň  - pondelok až piatok)

Predpokladaný termín nástupu: 01.01.2023

Vhodné pre absolventov:

Nie

Benefity:

       -  garantujeme termín výplaty k 14. dňu v mesiaci,

       -  fond pracovného času 37,5 hod. týždenne,

       -   5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,

       -  hybridný spôsob práce (práca vs. homeoffice)

       -  stravovanie formou Callio elektronickej poukážky,

       -  DDS - doplnkové dôchodkové  sporenie,

       -  rekreačný príspevok v zmysle legislatívy,

       -  pohodový pracovný kolektív.

Požiadavky:

 -   stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

-   práca s PC, internetom,

-   Word, Excel – pokročilý,

-   výhody: skúsenosti s prácou v programe  iSpin

-  znalosť zákona č. 523/2004 Z.z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy a o zmene    a doplnení niektorých zákonov,

-  znalosť zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme,

     -   bezúhonnosť,

-   samostatnosť,

-   zodpovednosť,

-   schopnosť navrhovať vlastné riešenia,

-   precíznosť,

-   logické myslenie a analytické myslenie,

-   odolnosť voči stresu,

-   príjemné vystupovanie,

-   vynikajúce komunikačné schopnosti.

Pracovná náplň:

- vypracovanie návrhu rozpočtu a finančného rozpočtu organizácie na kalendárny rok,

- sledovanie čerpania rozpočtu a limitov stanovených nadriadeným orgánom,

- zabezpečovanie základnej finančnej kontroly v organizácií v zmysle zákona,

- spracovávanie ekonomických rozborov hospodárenia organizácie,

- sledovanie výšky, čerpania, plnenia a vyúčtovania účelových dotácií z prostriedkov MK SR  a ŽSK,

- spracovávanie uzávierok, účtovných výkazov, štatistických výkazov (štvrťročne, ročne),

- vypracovávanie a evidencia zmlúv, vnútroorganizačných smerníc,

- vedenie skladového hospodárstva,

- sledovanie, vyhodnocovanie merateľných ukazovateľov organizácie,

- spracovanie daňového priznania za organizáciu,

- spracovanie konsolidovanej uzávierky.

INFORMÁCIE O ORGANIZÁCIÍ

Kysucké múzeum  je špecializované regionálne kultúrne zariadenie so zameraním na cieľavedomé zhromažďovanie, ochranu, vedecké a odborné spracovávanie a sprístupňovanie hmotných dokladov so zameraním na múzejnú dokumentáciu vývoja prírody a spoločnosti, vedy a techniky, kultúry a umenia na území Kysúc, od prvých stôp osídlenia až po súčasnosť.

Pôsobí ako príspevková organizácia Žilinského samosprávneho kraja, ktorá má v správe Kysucké múzeum v Čadci

Vlastivedné múzeum v Krásne nad Kysucou

Kaštieľ Radoľa

Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke

Historickú lesnú úvraťovú železnicu vo Vychylovke

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

kultúra

Počet zamestnancov

do 57 zamestnancov

Žiadosť, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte do 20.10.2022  na adresu: Kysucké múzeum, Moyzesova 50, 022 01 Čadca, email.: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Na pracovný pohovor budú prizvaní uchádzači spĺňajúci požiadavky  na ponúkané pracovné miesto.

Inzercia_ekonóm.pdf