Návštevníci si môžu pozrieť stále expozície Kysucká odysea - od pravekých ľudí po astronautov a Cesta do stredu Zeme. Momentálne je sprístupnená aj výstava Socialistické Kysuce alebo takto sme žili...

Pozvánky

pozýva na výstavu
18.12.2022

V nedeľu 18. decembra 2022 sa rozhoria všetky sviece na adventných vencoch v našich domácnostiach, ale i verejných priestranstvách. Skôr ako sa ich teplo rozleje do našich sŕdc a vkročíme do vianočných sviatkov, Kysucké múzeum, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja Vás pozýva do Vlastivedného múzea v Krásne nad Kysucou  na Adventný koncert.

plagatik3
7.12.2022 - 12. 03.2023

 

Kostoly na Slovensku sú charakteristické  obrovskou  architektonickou variabilitou. Uchovávajú históriu a kultúrne bohatstvo Slovenska od 9. storočia až po súčasnosť. Kysucké múzeum, ktorého zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj, pripravilo vo Vlastivednom múzeu v Krásne nad Kysucou výstavu Videl som všetky kostoly Slovenska.

hrava hlava plagat
22.10. 2022 - neurčito

Kysucké múzeum, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, v spolupráci s BIBIANOU, medzinárodným domom umenia pre deti, pripravili pre návštevníkov Vlastivedného múzea v Krásne nad Kysucou interaktívnu výstavu Hravá hlava.