Vážení návštevníci!

Oznamujeme Vám, že sme otvorili naše expozície Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke, Kaštieľ Radoľa a sprístupnili sme výstavu Keď sme boli deti v Kysuckom múzeu v Čadci.

Návšteva expozícií bude možná za dodržania všetkých hygienických a bezpečnostných podmienok:

• vstup a pobyt bude možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šál, šatka),
  • pri vstupe bude k dispozícii dezinfekčný prostriedok na ruky,
  • počet návštevníkov v expozícii v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu jeden návštevník na 15 m2 z plochy expozície alebo objektu ľudovej architektúry, táto podmienka sa nevzťahuje na deti,
  • dodržiavanie odstupu min. 2 metre.

Historická lesná úvraťová železnica do odvolania nebude premávať,

otvorené je Múzeum kysuckej dediny a to od 9,00 do 17,00 (nepretržite pondelok - nedeľa).

O sprístupnení Historickej lesnej úvraťovej železnice budeme informovať návštevníkov na našej webovej stránke a sociálnych sieťach.

Vlastivedné múzeum v Krásne nad Kysucou je od 25. 5. 2020 dočasne z technických príčin (oprava strechy) zatvorené.

ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE A TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!