Úsek riaditeľa
Kotvasová Helena, Mgr. – riaditeľka múzea,mobil:+421 905 892 519, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Jozeková Michaela, Mgr. – personalista, mzdár, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Oddelenie práce s verejnosťou
Hnidková Darina – kultúrny manažér, lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Berešová Janka – lektor, pokladník, kustód, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Markechová Zuzana, Mgr. – knihovník, lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Oddelenie ekonomiky a prevádzky
Perďochová Michaela, Ing. – ekonóm, vedúci oddelenia, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Adamčík Tomáš, Mgr., PhD. – historik/projektový manažér, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Michalinová Jana – upratovačka
Mravcová Anna – správca komisionálneho predaja, pokladník, skladník, lektor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Surová Alexandra – správca majetku, verejné obstarávanie, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Zbončák Alojz – výstavný technik, správca budov, vodič, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Oddelenie spoločenských vied a fondov
Liščák Marián, PhDr., PhD. – historik, kurátor OĽA, vedúci oddelenia, zástupca riaditeľa, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Majerčíková Danka, Mgr. – archeológ, kurátor, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dokumentačné centrum lesných železníc
Turóci Martin, Mgr., PhD. – historik, kurátor, grafik, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Oddelenie správy, ochrany zbierok a dokumentačných fondov
Krkošková Martina, Mgr. – reštaurátor, kustód, výtvarník, vedúca oddelenia, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Buchta Adam, Mgr. – kurátor, kustód, správca depozitára, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Jesenská Kubicová Zuzana – konzervátor, kustód, výtvarník, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Ondrová Petra, Mgr. – konzervátor, kustód, fotograf, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Svobodová Daniela – dokumentátor, kustód, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Správa Múzea kysuckej dediny
Ficková Mária – lektor, sprievodca, pokladník, vedúca správy MKD,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Jančulová Miroslava, Mgr. – sezónny lektor, sprievodca, pokladník, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Jandziková Jana – lektor, sprievodca, pokladník Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Koleno Pavol – strážnik, údržbár
Pišoja Emil – strážnik, údržbár
Škorvaga Ladislav – strážnik, údržbár
Pochyba Martin – brzdár, údržbár

Správa Historickej lesnej úvraťovej železnice
Gabriška Peter - správca HLÚŽ, rušňovodič, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Koleno Slavomír – rušňovodič, brzdár, údržbár
Griga Jozef – rušňovodič, brzdár, údržbár
Hroš Ján, Ing. – zodpovedný zástupca pre riadenie a kontrolu prevádzkovania dráhy
Sýkora Pavol – rušňovodič, brzdár, údržbár

Správa Kaštieľa Radoľa
Paráčová Andrea, Mgr. – historik, kurátor, vedúci oddelenia, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Husárik Daniel, PhDr. – historik, kurátor, dokumentátor múzejných a knižničných fondov, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mozolová Lenka – lektor počas nedieľ

Dátum aktualizácie: 15.04.2021