Plagát prázdninová nedeľa 2021V Múzeu kysuckej dediny Nová Bystrica - Vychylovka, cez ktoré prechádza Historická lesná úvraťová železnica sme v nedeľu 25. júla 2021 pripravili pestrý zaujímavý program nielen pre deti, ale aj rodičov a starých rodičov, ktorý sa bude niesť pod názvom „ Prázdninová detská nedeľa“.

25.07.2021

Expozícia v prírode je sprístupnená už od 9.00 hod. a čas zábavy začína od 11.00 do 16.00 hod. Vyskúšať si môžete pribíjanie železničných klincov, kreslenie vláčikov, zvečniť sa vo výpravcovskej čiapke s výpravkou na drezine „motorko“. Dozviete sa niečo o histórií železnice v rámci premietania filmov. Čakajú na Vás vedomostné kvízy, pre dievčatá tvorivé dielne „Urob si venček“ a nafukovací rozprávkový svet. Pozrieť si môžete výstavu o drotárstve, makety vláčikov a banerovú výstavu Vlaky s vôňou dreva. Nezabudnite sa zviesť na vláčiku a pokochať sa krásou kysuckej prírody.
Príjemný slnečný prázdninový deň v doline Chmúra - v Múzeu kysuckej dediny Nová Bystrica – Vychylovka Vám želajú organizátori podujatia.

Kysucké múzeum

Plagát prázdninová nedeľa 2021